środa, 24 kwietnia 2013

"Blogerzy dla Serca"

Kochane Dziewczyny,

Chciałabym przybliżyć Wam temat i zachęcić do zapoznania się z pewną sytuacją i planem działania. W grę wchodzi życie małego Olusia.


"BLOGERZY dla SERCA"

Jest to inicjatywa pewnej bliskiej mi osoby, która widzi potrzebę i chce, by i w taki sposób poruszyć myślenie i podejście ludzi w konkretnych działaniach. 
Akcji tego typu jest sporo, ale warto zainteresować się inicjatywą.


Dzień dobry,

W piszę wsprawie akcji, którą organizuję by wspierać rodzinę pewnego chłopca, który nie ma szans na przeżyce jeśli nie zbierze 120.000 złotych na operację serca. Jego mama zebrała już 40.000, ale to wciąż mało. Tutaj jest szczegółowa informacja o Olusiu:http://www.siepomaga.pl/f/corinfantis/c/810

Ja poznałam Olka przez facebooka (https://www.facebook.com/OlekPestaWalkaOZycie) i jego historia od razu poruszyła moje serce. Nie znam go osobiście ani jego mamy, ale sama mam dziecko i w takiej sytuacji zrobiłabym wszystko by je ratować. Dlatego chcę mu pomóc.

Stąd pomysł na akcję BLOGERZY DLA SERCA.
Akcja polega na tym, by zorganizować aukcje na rzecz chłopca. W przypadku blogerów modowych ubrania, kulinarnych książki kucharskie, blogerów health and beauty kosmetyki. Wszystkie pieniądze, które wpływałyby z zysków aukcji przeznaczone byłyby na operację serca dziecka i przesyłane bezpośrednio na jego konto.

Będę bardzo, bardzo wdzięczna za odpowiedź i rozważenie udziału w tym przedsięwzięciu. Wiem,że wymaga to poświęcenia trochę czasu, zdecydowaniu o przekazaniu rzeczy na rzecz dziecka, wpisaniu odpowiedniego posta itd. Jednak wiem,że jest to warte życia tego małego człowieka. Nawet jeśli każdy uzbiera kilkaset złotych to będzie to krok milowy do spełnienia jedynego marzenia jakie ma Olek i jego rodzice – byciu zdrowym.
Pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedź,
Magda Shamiri
mshamiri@gmail.comPozdrawiam Was serdecznie,

Blogging Novi


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pozostaw po sobie ślad, skoro już tu dotarłaś :)

Będę wdzięczna za konstruktywne komentarze, bez reklamowania własnych blogów. Nie martw się, chętnie zaglądam do aktywnych komentatorek.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...